O NAS

Stowarzyszenie – Tenisowy Klub Sportowy AS to doskonałe miejsce, w którym poznasz, że tenis to nie
tylko sport, ale również pasja i przyjemność. Nasza wykwalifikowana kadra trenerska dba o to, aby
panowała zarówno przyjazna atmosfera jak i doskonalenie swoich umiejętności sportowych. W
naszym klubie stawiamy na rozwój graczy na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego
kiedy zaczęła się twoja przygoda z tenisem, nasi trenerzy zapewnią ci profesjonalne podejście do
zajęć, dobrą zabawę i sportową rywalizację. Poza treningami tenisowymi oferujemy także zajęcia
sportowe i ogólnorozwojowe, bo chcemy zapewnić naszym zawodnikom wszechstronność.

Dołącz do naszej tenisowej rodziny w klubie AS i ciesz się tenisem już dziś. Zapraszamy do zapoznania
się z naszą stroną internetową lub odwiedź nas na kortach, a dowiesz się dlaczego warto z nami
współpracować.

Stowarzyszenie – Tenisowy Klub Sportowy AS zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia tenisowe.
Oferujemy zorganizowany wspólny transport na korty tenisowe naszym prywatnym busem, który
zabiera dzieci spod szkoły prosto na zajęcia. Dzięki temu ułatwiamy rodzicom organizację i sami
dbamy o to, aby przetransportować dzieci na nasze zajęcia przed lub po ich zajęciach w szkole.

Na treningach oddajemy dzieciaki w ręce naszych wykwalifikowanych trenerów, którzy od lat pracują
z dziećmi. Plan treningowy obejmuje między innymi naukę i doskonalenie uderzeń tenisowych,
rozwój i poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz szybkości reakcji z BlazePod oraz wiele
innych atrakcji.

Z naszej oferty już od wielu lat korzystają dzieci z takich szkół jak:
– Publiczna Szkoła Podstawowa Bezrzecze
– Publiczna Szkoła Podstawowa Mierzyn
– Szkoła Podstawowa nr 53 w Szczecinie
– Szkoła Podstawowa nr 8 w Szczecinie

A o to Nasi wspaniali Trenerzy:

TRENER MARCIN

Przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 8 lat. Do 16 roku życia grał jako zawodnik, na swoim koncie ma sukcesy w turniejach regionalnych i ogólnopolskich. W roku 2001 ukończył kurs Instruktora Tenisa na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od tamtej pory zdobył ogromne doświadczenie jako trener, prowadził szczecińskich młodych zawodników, towarzysząc im również na turniejach wyjazdowych. Jego specjalnością jest praca z najmłodszymi, jak i indywidualne treningi dla początkujących. Dodatkowo od wielu lat zajmuje się organizacją obozów, półkolonii i innych sportowych ewentów.

TRENERKA GOSIA

Fanatyczka sportu, przygodę z tenisem rozpoczęła w wieku 7 lat. Od tamtej pory rakieta (nie tylko tenisowa) jest jej stałym wyposażeniem 😉 w wolnych chwilach próbuje swoich sił w Squashu oraz Padlu. Dodatkowo hobbystycznie cyklicznie startuje w biegach ulicznych lub tych z przeszkodami, na swoim koncie ma już nie jeden Runmageddon, półmaraton czy policki Dziki Weekend

Specjalizuje się w treningach z najmłodszymi, prowadzi również treningi indywidualne jak i poleca się jako sparing-partner 🙂

Do zobaczenia na korcie, nie tylko tenisowym!

TRENER IGOR

Student Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. W wieku zaledwie 6 lat wkroczył w świat tenisa i od tej chwili nie rozstaje się z rakietą. Wielokrotny medalista Mistrzostw Województwa oraz turniejów ogólnopolskich. Obecnie Instruktor tenisa ziemnego oraz licencjonowany sędzia Polskiego Związku Tenisowego. Wolny czas poświęca na rozwijanie umiejętności w innym sporcie rakietowym, takim jak padel. Zimą natomiast – aktywnie morsuje. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

TRENER PIOTREK

Ma 23 lata i swoją przygodę z tenisem ziemnym rozpoczął już w wieku 7 lat. Tenis to jego wieloletnia pasja, która była i jest źródłem wielu wspaniałych chwil w jego życiu i miała ogromny wpływ na kształtowanie jego osobowości. Oprócz tenisa ziemnego, jest pasjonatem tenisa stołowego. Dorastał w Szczecinie, regularnie trenując i zdobywając medale w turniejach na poziomie wojewódzkim i krajowym. Na studia przeprowadził się do Anglii, gdzie spędził 4 lata na University of Warwick, rozwijając się w międzynarodowym środowisku zarówno akademicko, jak i sportowo. Jest osobą cierpliwą. Zwraca uwagę na szczegóły i poprawną technikę. Łatwo przychodzi mu nawiązywanie nowych kontaktów zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.

„Moją misją jako trener jest zarażanie innych moim entuzjazmem do tenisa ziemnego i stołowego.”

TRENERKA TATIANA

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji w Szczecinie oraz absolwentką Politechniki Szczecińskiej. Mam duże doświadczenie zawodowe i sportowe, będąc wielokrotną mistrzynią i medalistką mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Reprezentowałam Polskę na arenie międzynarodowej, zdobywając medale na drużynowych mistrzostwach Europy. Przebywałam w prestiżowych szkołach tenisowych, zdobywając wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu zawodników. Obecnie prowadzę zajęcia tenisowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz uczestniczę w szkoleniach akredytowanych przez Polski Związek Tenisowy.